Mobiilirakendus Kutsu Takso sai tänuväärt uuenduse.

 Kutsu Takso pole taksotellimise äppide kasutajale vast esimene valik. Nagu mu hea kolleeg Hans Lõugas juba ammu kirjutas, võrdlus Taxify või näiteks TaxiPaliga jätab sellest üsna algelise mulje.

Aga minule meeldivad selle pakutav lähenemine meeldib (algeline, aga selge ja töökindel). Nii et kasutan vahel ise ja märgin ka olulisest uuendusest, mille Kutsu Takso nüüd sai.

See oluline uuendus on võimalus tellida takso otse taksojuhtidelt, mitte ainult telefonikõne teel. Kasutajad on selle järele soovi avaldanud ja nüüd on see kohal.

 

Kutsu Takso rakendust on alla laaditud enam kui 50 000 koopia jagu, see on saadaval kolmes variandis, vastavalt Androidi-, Windows Phone'i ja Apple'i nutiseadmetele.

Kutsu Takso abil ilma helistamata taksot tellida saab hetkel siiski vaid Tallinnas ja Androidi-variandis.

Kutsu Takso tegevjuht Artur Puiste sõnab telefonikõnes Fortele, et enamik allalaadimisi on Androidi-kasutajate poolt, umbes 2/3 kõikidest.

Seetõttu testivad nad uuendust esmalt Androidile ja teevad asja järgmisel ringil (Apple'i variandis) isegi toredamaks. Windows Phone'i väljalaske uuendamine on järjekorras kolmas samm.

(Delfi)